Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tPedro_

    őstag

    Sziasztok,

    Mostanság szeretnék váltani okostelefonra, jópár tesztet, fórumot elolvastam, de úgy néz ki "elakadt" a project.

    Alőször a Motorola Defy+-t ill. a Nokia Lumia 710-et néztem ki, de mire vásárlásra került volna a sor mindkettő elfogyott. (A magenta szolgáltatónál venném, mert ott van lehetőségem kedvezményes előfizetést kötni.)

    Lumia 710-et még kapni gsm boltokban/neten, de elsősorban a szolgáltatótól szerettem volna a részletfizetés miatt, meg gondolom meghibásodás esetén az ügyintézés is egyszerűbb, mintha máshol veszem..

    Hasonló árban lenne még a ZTE Grand X IN és a HTC One V, kicsit drágábban pedig a Lumia 800.

    (Ha jól olvastam, a ZTE esetében az intel proci miatt előfordulhat, hogy nem minden app működik, nem tudom ez mennyire gyakori. Nokiák sebességével nincs gond, az Androidos telóknál viszont jellemző a lassulás. Ezen a téren saját tapasztalatom nincs, ezek mind kölünböző fórumokról begyűjtött infók.)

    A kérdésem az lenne, hogy a 3 teló közül melyiket ajánlanátok:
    Lumia 710
    ZTE Grand X IN
    HTC One V

    Illetve, hogy megéri-e a Lumia 800 a magasabb árat.

    Mindenképpen hosszútávra tervezek. (Eddig 10 év alatt jelenleg a 2. telómat nyüstölöm, és még működik. :) )
    Elsősorban telefonálás, néha sms, netezés, fotózás amire használnám, semmi különleges.
    Esetleg videó lejátszás, de nem a legfontosabb.

    Köszönöm előre is.
    Üdv.
    Péter

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák