Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • otapi

    tag

    válasz otapi #184009 üzenetére

    Hát gyerekek, a fórumon felbuzdulva vettem egy Motorola Edge 40-est az Emag-tól, de nekem nagyon nem jött be:
    - Az Emag leírása ellenében NEM dual SIM kártyás. Van egy darab fizikai sim helye, meg lenne az esim, de azt a hajamra kenhetem ha a digi mobilnál van a főszámom, és ad-hoc jelleggel használnék Telekomos feltöltőkártyát 5G-s nethez...
    - Nyílván szubjektív, de ez a görbített szélű képernyő nagyon zavaró. Egyrészt van egy fix torzulás a kép két szélén, másrészt nem találtam rá értelmezhető védőüveget
    - a sztereó hangzása nyomába sem ér a Samsung A52-shez (mind a két telóra hasonló műanyag hátlapot tettem)
    - A Samsung One UI-hoz képest az OS is produkál érdekes dolgokat. Tegnap éjjel kérdezés nélkül telepített valami frissítést, és még csak reggel indultak be az appok amikor megnyitottam a telót. A samu legalább szól előre ha frissítés van.

    Szóval, ezt küldöm vissza az Emagnak és helyette egy Samsung A54-es lesz... Én még 116.790 Ft-t vettem, de úgy látom mostanra felment az ára 143.990-re. Ha valakinek kellene, 117E-ért odaadom és még egy kék műanyag hátlap tokot is adok hozzá, írjon privátban.

Új hozzászólás Aktív témák