Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ozsi009

    tag

    Sziasztok!

    Új telefont szeretnék venni a jelenlegi OP3-as helyett.

    - Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    Ha most egyben kéne kifizetnem, azt mondanám 100k, de telenornál részletre veszem, így feljebb tudok menni ha hosszabb távon megéri.
    - Használt vagy új?
    Új
    - Hol vennéd meg?
    Telenornál részletre.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Hosszú távra, fontos hogy minél tovább legyen támogatva frissítésekkel és addig a telefon teljesítménye is legyen elég a mindennapokhoz.
    - Mire használnád?
    Netes böngészés, youtube és twitch nézés, közösségi oldalak (face, insta), illetve navigáció heti max 1-2x.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Nem ragaszkodom egyikhez sem. Eddig csak androidos telefonom volt, így azon be vagyok lakva, ha apple telefont vennék, szívás lenne az átállás?
    Például kétlépcsős azonosításhoz fut a telefonon a google authenticator amihez elég sok dolgom hozzá van kapcsolva, ezt és az ehhez hasonló dolgokat könnyen át lehet vinni apple telefonra?
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Nincs konkrét elvárásom, meg tudok barátkozni minden mérettel.

    Leírok néhány árat amit az előfizetésem mellé ajánl a telenor és nekem szimpatikusnak tűnnek.

    Drágább hosszab távú (szerintem):

    -Samsung Galaxy S20 FE 128GB Dual SIM - 176 990 Ft. (Samsung meddig támogatja a telefonjait? Lehet vele számolni 3-4 évre)

    - Samsung Galaxy A71 128 GB - 82 989 Ft.

    - Samsung Galaxy S21 128GB - 234 989 Ft ( részletre, kérdés hogy megéri-e hosszabb távon, ezzel is lehet-e számolni 3-4 év támogatással?)

    Olcsóbb, gondolom nem lehet vele hosszú támogatásra számítani:

    - Xiaomi MI Note 10 Lite 128GB - 67 989 Ft.

    Apple (itt mindegyikkel hosszú távra terveznék, úgy tudom 4-5 év támogatásra lehet számítani) :

    - Apple iPhone SE 128 GB - 144 990 Ft.

    - Apple Iphone 11 128 GB - 214 989 Ft.

    - Apple Iphone 12 mini 128 GB - 249 989 Ft.

    Ezek közül mit választanátok, illetve ha ezek közül nem, akkor mi lenne jó alternatíva?

    Köszi szépen!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák