Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laracroft93

    újonc

    Sziasztok!

    Többször átböngésztem már a teszteket, felhasználó képeket is nézegettem, ennek ellenére tanácstalan vagyok kissé.

    Huawei P8 Lite készülékemet szeretném lecserélni. Szeretem a Huawei felületét, emiatt a P20-ra gondoltam sokáig, de eddig a tesztek alapján úgy láttam, a Samsung talán erősebb kicsit képek terén, ezért az S8-cal és esetleg az A8-cal is szemezek.

    A legfontosabb szempont a gyorsaság és a jó fotók készítése lenne.
    Az üzemidőben a P20 tűnik nyerőnek, de gyakorlatban is többet jelent vajon az a +400 mAh?

    A P20 mellett szól, hogy Android 8-ról indult, vagy ez már nem számít? Eleve frissebb rendszer fut már az üzletekben kapható telókon is? Bocsánat, ha hülye kérdés :D
    A másik: olvastam, hogy az S8 már "kifutó" széria. Ez valóban így van? Hosszútávra, legalább 3 évre tervezek, van még 3 év ebben a telefonban vagy ne legyenek irreális elvárásaim?

    Az A8 azért szimpatikus, mert árban kicsit kedvezőbb, és mivel sosem volt még csúcstelefonom, félek, hogy nem tudnám őket kihasználni maximálisan, tesztképeket tekintve pedig nem igazán marad el a P20-tól és az S8-tól. Viszont pont ezért talán butaság lenne az A8-at választani, ha kicsivel többért felső kategóriás telóhoz is hozzájuthatok... Teljes döntésképtelenség :D

    Szolgáltató kilőve, MM és társai játszanak részletfizetéssel, de 150-160-nál többet semmiképp nem akarok rászánni.

    Köszönöm előre is a segítséget! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák