Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigManus

    addikt

    válasz W666W #14875 üzenetére

    Ez a hozzászólás tényleg nem ide való. Pont nem erről szól az egész.
    Az, hogy Neked ki mit rakott fel, az kevés az üdvösséghez, főleg lehet egy VérPistike Linux fan.
    Attól, mert valaki tud telepíteni, pont nem fog érteni biztonságossá tenni egy operációs rendszert.
    Én amit az előző hozzászólásomban is írtam, az a biztonságra vonatkozott.

    Ui:
    Én megcsinálom Neked a hangzást, mert nem csak telepíteni tudok ;)

    Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

  • eternam

    tag

    válasz W666W #14875 üzenetére

    Mert rossz a gyári alsa hangkártya driver az összes linuxon, nem is lehet az összes forgalomban lévő hangkártyához mindegyiken kifogástalanul működő drivert írni. Ezért kell felrakni a gyártó által fejlesztett alsa drivert és leszedni a vérbe azt a sz@r pulseaudiot. A gyári hangkártya driverek arra jók hogy a kocka linuxosok is tudjanak hangot kicsiholni a linuxból, egyebekben semmire. Egyébként nem értem, ha windowson a vérpistike fel tudja rakni a hangkártyához való drivert, akkor linuxon miért nem nem? Egyébként meg lehet oldani pulseaudioval is, csak akkor kézzel kell szerkeszteni az etc/pulse/conf fájlt. Nekem pl. az első dolgom leszedni mikor felrakok egy linuxot hogy a pulseaudiot leszedem és használom csak a gyári alsat. A windows hangminősége elbújhat mellette szó szerint, mind dinamikában, mind szolgáltatásban, mindenhogy. Ha valamihez nem értesz, akkor ne fikázd, hanem tanulj, úgy mint annak idején mikor kezdő voltál windowson és a windowst tanultad.

    PS: A Pulseaudio egy hangszerver ami vezérli jól rosszul az Alsadrivert.

    [ Szerkesztve ]

    Az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak, ezért megtették a hatalmat igazságnak. Pascal

Új hozzászólás Aktív témák