Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Üdv.

    Pár napja bekaptam egy zsarolót, és csak most pár órája tűnt fel.. mert az új gépemhez most kapcsoltam rá a 3 TB hdd tárhelyet, amit amikor lekapcsoltam pár napja szophattam be rá a vírust, gyanítom is hogy hol és miért, (iszonyú naivitás én hülye), szóval most tűnt csak fel hogy rengeteg dolog ezen a vinyón .miqe fájl lett. De még akkor sem esett le azonnal, azt hittem az új win nem tud mit kezdeni a dokumentummal, bár gyanús volt a .miqe, de nem foglalkoztam vele.

    A tárolt adatok 99%-a lényegtelen, de pont az adamentés miatt, vizsgaanyag, meg pár fontos file akadt amit C-format előtt odamásoltam, meg egykét mappát azért nagyon bánnék ha elveszne.

    ezt a cikket elolvastam, az alapján nem jártam sikerrel, illetve egyedül PhotoRec 7.0-val sikerül most épp visszanyerni valami filmeket, sorozatepizódokat, meg képet, amik igazából tökre lényegtelenek.
    Mondjuk érdekes, hogy a D:\Games mappa totál fertőzésmentes, pedig ott is vannak screenshotok, meg felvételek.

    Kérdés, a rengeteg felesleges dolog közül menthető innen az a pár dolog ami fontos lenne, vagy nyeljek egyet és toljam rá a formatot?

    Bármi választ köszönök :R

Új hozzászólás Aktív témák