Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daimonion

    senior tag

    válasz Krystal_s #37773 üzenetére

    Köszönöm, hogy megnézted, de nem ez a fájl (quick_translation_qtl_15-fx.xpi.exe) töltődik le magától a háttérben.

    Blattida már teljesen megválaszolta a kérdést de azért annyit hozzátennék, hogy azért jó lenne ha értelmeznéd is azt amit látsz.. :R :R :R
    pl
    Avast Win32:DownloadGuide-U [PUP] 20151026 ESET-NOD32 a variant of Win32/DownloadGuide.D potentially unwanted 20151026
    F-Prot W32/S-b6e38fda!Eldorado 20151026
    K7AntiVirus Unwanted-Program ( 004ceeee1 ) 20151026
    K7GW Unwanted-Program ( 004ceeee1 ) 20151026
    Kaspersky not-a-virus:Downloader.Win32.DownloaderGuide.e 20151026
    Malwarebytes PUP.Optional.DownloaderGuide 20151026

    Maga a qtl15.exe a PUP mert ez az exe tölt le kéretlen progikat..ugyanis a PUP jelentése az hogy potenciálisan kéretlen alkalmazás ami azt jelenti hogy a telepítője tele van mindenféle szarsággal pl toolbar böngésző stb..Ezek ellen az egyik ilyen védekezési módszer az Uncheky nevezetű progi ami telepítéskor automatikusan kiveszi a pipát hogy a next next finish huszárok ne tudják a kéretlen tartalmat telepíteni.A másik dolog meg az hogy Én is letöltöttem ezt a fájlt és semmit sem akart letölteni és telepíteni a háttérben amig qtl 15.exe letöltődött Én arra tudok gondolni, hogy Nálad a letöltés befejeztével automatikusan elindítódott a telepítés mert lehet arra klikkeltél.Nem tudom mi történt Nálad Én erre gondolok.

Új hozzászólás Aktív témák