Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz daimonion #37778 üzenetére

    "Én arra tudok gondolni, hogy Nálad a letöltés befejeztével automatikusan elindítódott a telepítés mert lehet arra klikkeltél."

    De hányszor írjam le, hogy nem töltöttem le és magától sem töltődött le a QuickTranslator15.xpi.exe! :)
    Nálam arra csak simán rákérdezett a feljövő ablakban, hogy kell-e vagy mégsem és a háttérben akkor már lejött egy random nevezetű másik kártevő a Temp mappába simán az oldalról. Egy script.
    Nem indítottam el semmit. A letöltő ablak még ott virított, amikor közben a CIS jelzett a másik kártevőre. A képen is látszik, hogy teljesen két külön fájlról van szó. (azért van a képen 3db .exe.part cucc, mert utána annyiszor nyitottam meg az oldalt, hogy megnézzem mi az).
    Igen, már tudom, hogy a qt15-exe is egy kártevő lenne, Ha letölteném és HA telepíteném, de én ilyen szart sosem töltenék le és pláne nem telepíteném. :) Nekem nincs Uncheky-re szükségem, mert az olyan embereknek van kitalálva, akik next next módszerrel telepítenek egy programot. Itt szó sincs programról, a QT is csak egy apró Firefox kiegészítő lenne normál esetben, amit én évek óta használok. (persze az eredeti verzitót)

    pl unmaskparasites.com/security-report
    "This page seems to be <suspicious>
    1 suspicious inline script found. "

    a QT15 pedig PUP.Optional.DownloaderGuide..

    Én úgy értelmezem, hogy ez a kettő tök különbözik egymástól. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák