Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daimonion

    senior tag

    válasz rayoliviero #34156 üzenetére

    Megmondom Öszintén, hogy nem nagyon szeretek ajánlani dolgokat, mert ami Nekem megfelel az másnak nem biztos..Nekem Pl az ingyenes cuccok megfelelnek a saját Internetes szokásaimhoz..Jelen Pillanatban Én a 360 TS Essentialt használom úgy, hogy nincs bekapcsolva a BD motor csak az avira..Sajnos Nálam bekapcsolt BD motornál a memóriahasználat felmegy 200 Mbyte-ra. De Másnál pl nem., a másik dolog, hogy kell a hely a cuccosnak mert bekapcsolt BDés Avira motornál 1,3 giga helyet foglal el a progi. Ha nincsenek a plusz motorok bekapcsolva akkor 60 Megabyte helyet foglal a merevlemezből.Az Avira bekapcsolása 531 megabyte pluszt jelentett.
    Nekem a 360 TS essential tökéletesen megfelel még ezekkel a plusz dolgaival is..Jó pl a webvédelme ami beépül a Firefoxba és a Chrome ba is. De érdekes, hogy például a Chromiumba és a Chromodoba nem .
    Ha mindenképpen választani kéne a 360 három terméke közül Én így választanék
    360 TS Essential / mert nekem nincs szükségem a cleanerre , a spped modulra mert az egyéb extrákra /
    360 TS
    360 IS .
    A 360 cuccok beállítása pofonegyszerű semmi sincs túlbonyolítva és van önvédelme is akár jelszóval is lehet védeni..
    Pár kép a cuccról




    Az meg, hogy a védelmednél jobb-e ? nem tudom eldönteni mert nem ismerem a Norton termékeit sosem használtam Őket így ezt magadnak kéne eldönteni.

Új hozzászólás Aktív témák