Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monngoose

    aktív tag

    válasz z123456789 #3965 üzenetére

    A mappa szerkezetű BD-khez is lehet feliratot rakni, korábban volt vkinek ilyen gondja. Ha jól emlékszem elfogadja a film mappájában is, de rakhatod a BDMV mappába is, csak az srt neve egyezzen meg a film mappájáéval.

    "Honnan töltesz le feliratot ami jó lesz ezekhez?... vagy olyan zsivány hogy van egy bejáratott oldalad"
    De még mennyire! :DD Az elsődleges ez, de van egy gyűjtőoldal is, ha ezen nem találnál.
    Egyébként nem vicceltem. Korábban (még nem volt med) többször jártam úgy, hogy a beszerzett filmhez nem volt megfelelő felirat (csak más verzióihoz, amiknél nem stimmelt az időzítés), azóta keresek rá először a feliratra és csak olyan filmet kölcsönzök ki, amihez előzetesen találtam megfelelőt.

    Az MKVToolnix legújabb verzióját itt találod, van belőle portable verzió is, én azt használom. Javallott beszerezni hozzá az MKVExtractGUI2.exe-t is, amivel az mkv bármelyik elemét kicsomagolhatod. Nálam ez nélkülözhetetlen, gyakran szedek ki pl. 720p-s filmből DTS HDMA hangsávot és rakom bele az 1080p-s változatába.
    Szerk.: az MKVExtractGUI2.exe-t egyszerűen bemásolod az mkvtoolnix könyvtárba.

    hallgatag_v
    Igen, lehet. Nálam külön mappában vannak a HD filmek, sima filmek, koncert filmek, zenék, stb.

    [ Szerkesztve ]

    Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

Új hozzászólás Aktív témák