Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Magnum_ #69427 üzenetére

    Ez nettó butaság - olyan szokásos totálkár. 2 autómat vettem hitelre, mindkettő ki volt fizetve, és karban volt tartva. Az más kérdés h a legtöbb honfitársunk nem képes a saját korlátait felmérni de ez meglátszik az utakon is amikor pl az 1.1 bármi megpakolva, elkezd előzni egy tetszőleges 2,5+ literes vmit ami meg üres. De ez a probléma nem egyenlő a hitelre vásárlás teljes elítélésével.

    És itt becsatlakozhatna (#69428) focvis is: aki nem fuvaros (teher v személy) és értékvesztést számol autón, az megérdemli. Különösen te focvis, aki élvezeti értéket keresel a megvételnél. Ha ennyire az értékmegőrzés a cél, akkor csak és kizárólag lízing. Nem a használóé az értékvesztés és még leírható és elszámolható is.

    El kell dönteni minek és mire kell a kocsi. Minden más v vetítés v felesleges karate :)

    Szóljatok ha bunkó vagyok, mert most nagyon hasogat a fejem és őszinteségi rohamok gyötörnek ;]

    MOD

    (#69430) EQMontoya: olvastam a cikket. Biztos vagyok benne, hogy ott az érzelmi kár azért beütött rendesen. És sajnos jó példa arra, hogy a tótágast is állunk, az ártó szándék mindig lépéselőnyben lesz.

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák