Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsesz

    őstag

    válasz a_tesz #252 üzenetére

    Mi bajom a japán motorokkal? Elismerem, hogy mennek, mint állat, meg nem fogyasztanak sokat, de nagyon igényesek. Tönkremegy valami apró alkatrész dobálod ki érte a 10000-reket. Ezzel szembe az orosz szinte igénytelen (pölö hűtővíz nélkül elmész vele a világ végére is), nem fogyasztanak sokkal többet, mint a japánok, és mint ''kollégám'' modta elpusztíthatatlanok. Plusz az alkatrész is viszonylag olcsó. Körlada milyen régi már? Ss még mindig mennek, mint állat (nem az olasz motoros zsiguliról beszélek, hanem már az orosz motoros 1200-as ladákról).

    Persze tudom, hogy vannak olyan japán motorok, amik kibakujók. Ha már csak megnézem a nissan skyline-t, annak a motorját egész szépen tudják túrni. Ezzel szembe az orosz nem nagyon túrható, mert nagyon ritkán lesz belőle 1000 paci.

    szegény lada mostanában próbál feltápászkodni

    Sztem nem kell a Ladát félteni. Ki tudnak ők olyanokat találni, hogy az ember haja az égnek áll. Oroszországba és még néhány országba pölö a mai napig a Lada autók töltik be a rendőrségi autók szerepét. Lehet, hogy nem véletlen... És ebbe a 110-111-112 is beletartozik már. Aztán most ott van a Lada Revolution, ami önmagáért beszél. Sztem ha kicsit összekapna magát a Lada, akkor még lehet a Forma1-be is bejuthatna. Bár ennek nagyon kicsi a valószínűsége, de ahogy lehet látni, hogy miket csinálnak, nem elképzelhetetlen...

    Nade hagyjuk, nem akarok én oroszmotor-japánmotor vitába kezdeni, mert abból csak a baj meg a veszekedés lesz.

    Üdv: balu

    ''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Új hozzászólás Aktív témák