Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz Qru #12128 üzenetére

    Teljesen igaz. Sok idő volt mire elmertem engedni a fordulatot. Mivel nem volt ilyen beállítású autóhoz szerencsém soha, így nem is tudtam mire számítsak. Olyannyira hogy mikor megvettem, hetekig azt hittem hogy nem megy mert nagy, azt így jártam. Aztán a törökbálinti depónál majd 20 percet álltam a kereszteződésnél mire volt helyem kiférni. Idegembe elrúgtam a gázt és leugrottam a kuplungról... A kormányt kicsavarta a kezemből és majdnem keresztbe raktam az autót... Utána hetekig tojás volt a lábam alatt mire elkezdtem finoman kísérletezni a határokkal... Mostanra már ideális körülmények között járkál 2-be 6000 fölött ha úgy van, de az említett változó időjárási/úttípusi körülmények velóban kívánnak egy kis matekot.

    Viszont sztem kifejezetten ideális csóró bayracereknek családdal :D Amikor ott a gyerek, vagy nincs lóvé akkor elautózgatok viszonylag kevés benzinnel, ha meg kell az ereszd el a hajam akkor lehet csapatni rendesen :))

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák