Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz r3dsnake #34946 üzenetére

    Én a következőt javaslom, mert látom, hogy nem tiszta még pár fogalom. Először is csinálj magadnak egy Monero tárcát. Ez lehet egy váltó is (Kraken, Poloniex, stb.), én a saját offline tárcát javaslom, abból is a "gyári" megoldást. A lényeg, hogy legyen egy tárca címed.
    Ezután választasz egy pool-t, ahova csatlakozni szeretnék. Én a supportxmr.com-ot használom, ezt tudom ajánlani is. Itt elkalandozol a Config Generátor oldalra, és ott beírod értelem szerűen a megfelelő adatokat. A szerver legyen az, ami leginkább igaz a bányász hardveredre. A tárcád címe értelem szerű. Alul a különböző bányász programokhoz ott lesz a konfig, amit csak be kell másolnod, és már indulhat is a csákányolás. Ez elég ahhoz, hogy működjön, de én még a következőt javaslom. Töltsd ki a Worker Name-et, ide írd a gép nevét, amivel bányászol. Több gép esetén hasznos a hatékonyabb nyomon követéshez. Az e-mail címet is töltsd ki, mert csak így tudsz bizonyos egyéni beállításokat elérni (riasztás, utalási korlát módosítás, stb.).
    Ezen beállításokat el kell végezni, elindítani a bányász programot, ott már látszódnia kell, hogy csatlakozik a pool-hoz, és bizonyos hashrate-el dolgozik a hardvered. Pár percre rá pedig a pool-on is láthatod a statisztikádat, ha az alábbi oldalon megadod a tárcád címét:

    [ Szerkesztve ]

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Új hozzászólás Aktív témák