Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hódmaci

    senior tag

    Sziasztok!
    Feltennék egy láma témát, kérdést.

    Valahogyan engem mindig is kételyek közé ragad ez a illesztőprogram kérdés Linux-al kapcsolatban.
    Azon belül is pl vegyük a vga vezérlőt.Ugye ott különböző megjelenítések (4k, fullHD, stb) vannak, honnan lehet azt tudni,hogy rendben tudja kezelni ezeket a dolgokat?
    Mármint kézzelfoghatóvá téve:
    Van nekem egy Asrock J3455-itx pc-m azt látom, hogy támogatja a win-t, meg az Ubuntut de driverek csak winhez vannak.
    Vagyis hogyan,honnan tudom, hogy minden rendben van a pc-vel? És itt nem csak konkrétan erre a típusra gondolok hanem általánosságban is.
    pl: Van a linux alá valami teszt program?

    De kérdezhetném akár a usb portokat is.Jó tudom ha csatlakoztatok valamit akkor ha látja akkor jó, na de rendben is látja? Tudja azt a sebességet amit kell? Vagy csak alap sebességek futnak?Kell még valamit 'telepíteni', hogy minden rendben legyen? (USB2.0--USB3.0)

    Szóval az a két csillag hogyan ellenőrizhető:
    "Operációs rendszer - Microsoft® Windows® 10 64-bit*
    - Linux: Ubuntu 16.10 / Fedora 25**

    *For the updated Windows® 10 driver, please visit ASRock's website for details.

    **A Linux operációs rendszernek csak az alapvető funkcióit támogatja a Linux rendszer saját kompatibilitása miatt, és nem garantálható, hogy minden funkció működni fog."

    Elnézést ha butaságokat kérdek.
    LinuxMint 19

    [ Szerkesztve ]

    Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

Új hozzászólás Aktív témák