Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    válasz #20844032 #23934 üzenetére

    Gondolom nem fogok visszalépést tapasztalni egy Samsung LE32C530-hoz képest. 2010-es TV. Médialejátszásban nagyon meg vagyok vele elégedve, de már kicsinek bizonyult.

    Beléptem én is a klubba, egy LG 47LM620S-el. Egyenlőre még nagyon a hatása alatt vagyok, nem érzem, hogy 1 procis létére annyira lassú lenne és nem indokolja (látatlanban) az új széria 100e-es felárát, webböngésző tényleg nem egy gyors valami és egy-két alkalmazás sem a leggyorsabb, de ez egy TV és nem utolsó sorban utolsó darab volt a Kaposvári Tescoban, 180e Ft ba került. Youtube bejövős és úgy az egész smart rész, csak az online alkalmazások, annak ellenére, hogy UPC fiber power 50-em van elég sokat streamelnek kábelen. Kettő frissítést le is rántott azonnal. A plex is teljesen jó, csak egy kicsit sok filmet eresztettem rá pc-n.

    Smart share widi funkció csak akkor érhető el, ha van benne wifi stick, vagy wifi routerrel is rábírható valahogy?

    Valaki már tapasztalt egyébként beégést, vagy ghosting jelenséget LM620 szériánál. Otthon lettem rá figyelmes, hogy valami bennmaradt a bal felső sarokban, mintha telefon szimbólum lenne, meg még másik 3, de azokat nem tudtam kivenni, kb tart a képernyő feléig, felső 1/4-ben van. Már az este folyamán kezdett halványodni, gondolom sima fehér képpel hagyva egy kis ideig el is tűnhet, ha esetleg mára már nem tűnt el.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • englandhool

    csendes tag

    válasz #20844032 #23934 üzenetére

    Ezeket szomorúan olvasom.Sajnos így már csalódásnak tekintem a tv vásárlásomat.Én csak egy megbízható,egyenletes szép képet szerettem volna.Régen ezért nem kellett izgulni tv nézés közben.Mégegyszer köszi segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák