Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huncutka1029

    addikt

    válasz panpeter92 #21453 üzenetére

    nem haragszom,

    Nem kell mindenkinek azonos véleményen lenni.
    lehet hogy a fogyasztással kicsit elszámoltam magam, a plazma csak a cinema screen- tévéknél nem tükröz jobban.

    Kb itt vagyok 3 éve a fórumon, és más fórumokon is, sőt talán már régebben is, egy két témában.
    Több ismerősöm is dolgozik értékesítő üzletekben, úgyhogy tudom milyen arányban vesznek az emberek ilyen tévéket.

    Hogy az aktív jobb térhatást ad? kétlem, ha annyival jobb lenne, akkor a mozikban is ez lenne, és még ki sem tértem a cross talk-ra, a villogásra. arról nem beszélve, hogy mennyivel fényesebb realisztikusabb a passzív, annak ellenére is hogy efffektíve a felbontás kisebb.
    Csak nézd meg egymás mellett a két technológiát. Én tényleg hányingert kapok és jojózik a szemem az aktívtól, ezért is választom a passzívot!
    Nézd meg tavaly hány új aktív 3D gyártó jött ki passzív technológiás tévékkel.például itt. de segítek: sony, toshiba, panasonic.
    Akkor miről beszélünk?

    Az aktív 3D tagadhatatlan nagy előnye a valódi full hd kép. de idén már ez sem lesz egyértelmű előny, ugyanis véletlenül pont az LG jön az UHD 4K felbontású tévékkel.
    Tehát mielőtt sértegetésekbe bonyolódsz, a saját véleményed miatt, olvasd végig az előtörténetet, és a hátteret. :(((

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

  • BloodRay

    veterán

    válasz panpeter92 #21453 üzenetére

    "nemrég mérte valaki az 50"-os plazmáját egy hónapig, és kiderült, hogy 137 wattot fogyaszt, ami még a gyári értéknél is sokkal kevesebb" -> Aha... és milyen beállítások mellett is? Full HD a plazmája vagy HD ready? Mert nagyon nem mindegy. Hiába fogyasztanak kevesebbet a mai plazmák mint a régiek, az tény, hogy azonos méretben az átlagfogyasztásuk minimum 2x akkora mint egy azonos méretű LED-é max beállításokon. És ezt nem egy modell mérései alapján írom. Ahogy persze az is tény, hogy forintosítva nem óriási a különbség, de ettől még a tény, az tény.
    "ellentétben az jobb LCD-ktől, amik szinte ugyanannyira, ha nem még jobban" -> Azért a még jobban az te is tudod, hogy túlzás. :)
    "Nem véletlenül használja szinte az összes többi gyártó az aktívot." -> He?? Mármint, hogy a Samsung az összes gyártó, meg a Sony aki a Samsung paneleit használja? Merthogy rajtuk kívül LED-nél mindenki vagy passzívot vagy passzívot is használ, főleg idén.
    "Egyértelműen jobb térhatást tud produkálni." -> Ez meg egyenesen vicces.

    "Egyedül nagy vásznon van létjogosultsága a passzív technológiának." -> ??? Merthogy? 42"-on mi a baj vele pl?
    "És tapasztalatból mondom, hogy sokkal nagyobb térhatás érhető el az aktív technológiával." -> Jó kis tapasztalat lehet az ilyen... :U
    "elnézve a 2013-as palettákat sem váltanak passzívra az esetek nagy többségében" -> Te honnan veszed az ilyen infókat??? Legalább láttál line up-okat?? Még a Sony is hoz ki polarizált 3D-s modelleket...

    (#21476) Moby -> +1

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Új hozzászólás Aktív témák