Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikk

    senior tag

    válasz stevve #15115 üzenetére

    Itt a pont. Én is vettem 120k-ért telefont EU-s garival nem magyar szoftverrel, de szét is idegesítettem magam rajta, hogy javítsák. Ráadásul ugyan azzal a hibával nekem kijelzőt cseréltek, másnak az egészet kicserélték, csak mert neki HU garija volt...

    Úgyhogy csak óvatosan az EU garival, mert tényleg sokkalta inkább elhúzódhat a gariztatás ilyen esetben... Én meg aztán amúgy is peches vagyok a kijelzős dolgokkal. Valahogy mindig kifogom a rosszabb darabokat, amik pixelesek lesznek vagy koszolódnak.

    Egy a lényeg. EU garit macerásabb itthon érvényesíttetni, már csak a-miatt is, mert lehet, hogy a helyi márkaszerviz így nem javítja...

    DIGIC

  • huncutka1029

    addikt

    válasz stevve #15115 üzenetére

    nem gúnyolódom, csak másként látom a dolgokat mint ti.
    Lehet én vagyok mázlista, de még nem volt rossz tapasztalatom.
    ilyen a karmám.
    :U
    Ha a vásárolt termék ára meghaladja a 100.000Ft- összeget, és vagy a javítás ideje 3 napot meghaladja, a bolt azonos, vagy hasonló tulajdonságú csere készüléket biztosít a javítás idejére, vagy az új eszköz megérkezéséig.
    Melyet díjtalanul rendelkezésre bocsát, és üzembe helyez.

    Ez annak a nem reklámozom webshopnak a hivatalos tájékoztatója, ahol én a tv-t vettem
    Higgyétek el én is körülnéztem mielőtt megvettem a Tv-t, mert azért én is ügyelek a részletekre.
    És nem minden webshop szélhámos...teljes mértékben ;]

    Tehát szó sincs arról, hogy hetekig nélkülözöm a cuccot, és nem lesz mit nézni, legfeljebb nem 3D lesz, amit kihoz, és annál nagyobb lesz az öröm amikor visszakapom a sajátomat.
    ;]

    Arra sincsen garancia, hogy itthon javított tv-t hamarabb visszakapsz. Szlovákia3 óra tőlünk autóval, Bp mag 2 elvben max 2 óra a különbség :DD
    Az üzletnek ahol én vettem a tv-t Komárnóban is van egy boltja, ott is javíttatják, ha kell. tehát meg van a bejáratott módja, hogy gördülékeny legyen.

    de nyilván valóan mindenki másként lát, és értékel dolgokat, ezért jó hogy van választék, és ki-ki ízlésének, pénztárcájának, gondolkodásmódjának megfelelően választhat.

    a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Új hozzászólás Aktív témák