Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nekton

    aktív tag

    válasz Mauzes #42826 üzenetére

    Playability:

    A nagy technic készletektől nem vagyok elájulva. Én nem is gyűjtöm őket. Újabban, ha valamire rákattanok, megnézem Balázs videóját és annyi elég is. :DD
    Pl. a nemrég emlegetett Mercedes darus szett. Talán pont te vetted használtan. Hát az nekem nagy csalódás volt. Az, hogy nem lehet semmit értelmesen daruzni, mert egyszerűen nem elég erős a szerkezet, lefelé pedig zuhan, az nem segített a játékélményen. A másik a Volvo homlokrakodó, ami úgy fordult, hogy semmi finom mozgást nem lehetett vele csinálni. Szóval nem. Gyári technic szettekkel már régen nem játszottam. Amit magamnak építek, az meg ugye nem gyári. :)) Ezt nem is értem, hogy miért nem úgy jönnek ki a nagy készletek, hogy a feladathoz jól méretezett megoldások legyenek GYÁRILAG a készletben.

    Creator expert:
    Ezek általában építés után sokáig kint vannak az asztalon. Jön-megy a család. Mindenki kicsit játszik vele. Átrendezi a figurákat. Ezt-azt hozzárak-elvesz. Szóval ezekkel már inkább megy a játék, de nem egyedül.

    Drága készlet, de nem felnőtt:
    A Minecraft falut és a hegyi bányát megkapták a gyerekek. Na azokkal aztán ment a játék, de csak a gyerekek részéről, tehát ez sem a kérdésedhez tartozik. :N

Új hozzászólás Aktív témák