Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz wrrs #37758 üzenetére

    .. én is hozzászólok :B ...

    Szerintem bontatlanul add el, ahogy van.
    Ha eddig meg tudtad állni, hogy nem nyitod ki és nem építed meg, akkor azok nem a Te szettjeid :N

    Amikor veszek egy szettet, az azért történhet meg, mert kell! Mármint a doboz tartalma, nem a lezárt dobozos mivolta.
    Élmény építeni, élmény kirakni a vitrinbe/polcra és nézegetni. Nosztalgikus, gyermeki izgalommal nyitom a dobozt és belevetem magam az építésbe...

    Azon veszem észre magam, hogy telefonálás közben nyitogatom a lambo ajtaját, vagy a chargerét, porsche-ét...stb :B .

    Nem vagyok a helyedben, ezért fura, ha azt írom, hogy a helyedben eladnám :B

    szvsz persze

    #37757ayo
    Szerintem nem egy-egy szettből, vagy régi, mára "kulttá" vált cuccból fogsz meggazdagodni.
    (nyilván vannak olyan tárgyak, amik önmagukban vagyont érnek, de ez írtó ritka eset).
    Egyetértek, az élményt nem lehet ma pénzre átszámolni.

    #37768ayo
    Nappaliban van kirakva a "hajó a palackban" Ideas sett.
    Gyerekkel játszottam és 'profi labdarúgói tehetségemet' bemutatva egy ikeás szivacslabdával simán lerúgtam az említett szettet. Az egy dolog hogy szétesett, de a benne lévő, közel 200 db 1 bütykös "vízimitácíó" szanaszét repült.
    Én nem szoktam szétszedni és újraépíteni, de most nem volt mese. Igazából az építés jó volt, csak nem így gondoltam, hogy ráveszem magam :))

Új hozzászólás Aktív témák