Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grimm2015

    senior tag

    válasz Yodamest #65383 üzenetére

    Pontosan ugyanazt írod le, amit hónapokkal ezelőtt, és pontosan az lett az eredménye, amit én írtam akkoriban.
    "Te lazán eléred a gold közepét, ha nagyon akarnád platot is... én meg mondtam, hogy legjobb esetben is s4ben fogsz végezni az akkori (és mostani) mentalitással. És hol vagy jelenleg?....
    S4ben annak ellenére is, hogy szerinted Morganaval Plat szinten bravúrozol néhány hozzászólással korábban.
    Morgana nem egy olyan karakter, amihez túl nagy szakértelem kell.
    Lux is egyszerűen irányítható, csak a passzív+aa (jó) használata a kérdés.
    Pl egy jobb játékos is q w r mellett is max 2 p+aa használ, míg egy challanger MIND 3at.

    A 300 és 400 farmos malza játékaid jók voltak FARM SZEMPONTBÓL, a másik 3-ból 2szer vas a maradékban bronz szinten végeztél. (Mellesleg Top-ra, és ADC-re is Malzát vittél, Midre meg Tahm Kech-t)

    A másik hiába farmoltál ~ 18perc alatt (mert a játék csak eddig tartott) 7.2 cs a 4k+ sebzésed mellett 20% részvétellel (ami a legkevesebb volt a csapatban), az nem számít jó farmnak (Túl rövid játékidő).

    Az utolsó 15játékodból 12szer vas szintű (Ez a legkisebb) wardod van, 3szor bronz.
    Az átlagos rálátásod/perc 0.5 vagy kevesebb. Az utolsó ~50játékodból 2szer volt annyi wardod, amit az átlagos gold játékosok raknak, a többi a fenti statisztika alapján oszlik el. :C

    74játékból 5X voltál MVP 6X ACE.
    Nekem ez nem azt mutatja, hogy téged a csapatod húz le.
    Egyébként is CSAK a SAJÁT JÁTÉKODAT TUDOD JAVÍTANI/VÁLTOZTATNI a többi játékosét NEM.

    Nyilván a hibákat sokkal könnyebb kiragadni, mert abból sokkal több van.
    Persze körbe lehet írni minden alkalommal a semmit, de attól az még semmi marad.

    Battlenet: Grimm#22690

Új hozzászólás Aktív témák