Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syIex

    veterán

    válasz grimm2015 #65386 üzenetére

    Ezeket az adatokat hol lehet megnézni?
    Kíváncsi lennék a sajátomra! :C

    The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

  • Malfroy

    aktív tag

    válasz grimm2015 #65386 üzenetére

    "Mellesleg Top-ra, és ADC-re is Malzát vittél" az mondjuk meleg. :DDD yoda nézd őt minden nap 1-2 órát és sokat fogsz tanulni. [link]

    [ Szerkesztve ]

    Magas minőségű prémium gumiharangok / illesztékek eladó / → aprohirdetések → vezetékes fülhallgató

  • Yodamest

    veterán

    válasz grimm2015 #65386 üzenetére

    Nagyon adsz ezekre a statisztikákra, szerintem túlontúl is. Ez a meccs képét tökre nem mutatja meg. Én csak a KDA-nak és a farmnak hiszek, mert az elég jó ismérve annak, hogy hogyan teljesítettél. Ezekben nem mondhatod hogy iron szinten vagyok, a meccseken a csapatomon belül mindig az egyik ha nem a legjobb a KDA-m és a farmom. (top2-ben 90%-ban benne vagyok)

    Lehet hogy valaki jobban wardolt mint én ok, de mit ér vele ha közben én 2x jobban farmolok és nem haltam csak 4x míg ő 12x?

    Csak, hogy miért nem adja vissza a meccs képét amiket írsz: mondod a wardolást, de közben mi van azzal, hogy én sárkányharcok előtt sok esetben leszedem a sutyerákot az enemy jungler elől és ezzel biztosítom a helyszínt a harchoz? Ez megjelenik vajon a wardolási statisztikáimban? úgy sejtem nem. Szóval ez sokkal több összetevős annál, amit te ott látsz. Mi az értéke 1 halálozásnak? Én mindig az egyik legkevesebbet haló játékos vagyok, tehát nem feedelek, ez milyen értékű dolog? Van is master öcsim a keretemnél vagy token vagy minek hívják, hogy "túlélő" - játssz le úgy sok meccset, hogy nem haltál meg. Ez azt írja a játékosok 0,2%-nak van meg...

    Lehet nem vagyok a legproaktívabb játékos, nem roamolok eleget, bár nem is feltétlen olyan jellegű hősökkel játszok, de ettől eltekintve ez lehet hibám, viszont az is biztos, hogy miattam olyan soha nincsen, hogy a 4. percben már 0-4-ben vagyok kitiltelek, AFK-olok, elkezdek mindenkit szidni stb. Én nem feedelek, a lénemet nem tolják be rajtam keresztül.
    (megelőzve amit írni fogsz, igen tudom az Akalis meccs... oké az ilyen 1-2 millió masterys játékosokat most ne nézzük plz, azokkal nem tudok mit kezdeni, meg ez azért nem gyakori)

    Sok esetben örülnék egy olyan úgymond "stabil" csapattársnak amilyen én vagyok, most tök őszintén. Én nem várnám el, hogy valaki iszonyat playeket csináljon, csak szimplán ne azt kelljen látnom 3 azaz 3! perc után már, hogy a gyerek 0-2-ben van és a tornyát a 8. percben már be is döntötték... Akinek jó a kda-ja és farmja arra egy rossz szavan nincsen, még ha nem is wardolt eleget vagy nemtudom nem volt elég kill részvétele, de legalább nem feedelt és tette a dolgát, ösvényt tolt stb. Én mástól sem várok többet, mint amit én megteszek, sőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák