Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz Goose-T #14868 üzenetére

    Én minél hosszabb futamidőre venném édesanyám nevére (aki nyugdíjas 120k s nyugdíjjal) így azt mondták elég jó feltételek lehetnek. mondták nekem is a 3 hónapot de esélytelen mert ösztöndíjból óhajtom törleszteni az meg nem úgy megy. :) A 140ks Tv-re azt mondtam, oldjuk meg úgy, hogy 160-170nél ne nagyon kelljen többet visszafizetni, azt mondták megoldható. :)

    Panasonic TV-ről nagyon szépen köszönöm, a részletes véleményt, főleg ami az analóg adásokat érinti!! Viszont amit én néztem az TX-L37E3E volt tehát nem 30 ahogy látom ez csak abba tér el, hogy nem 100Hz + fícsörök. Vajon ez a gyakorlatban mekkora difi? Igazából tegnap az El Classicó közbe rájöttem, hogy focit se néznék már rajta annyit max EB, VB, Real meccsek és esetleg egy két jobb meccs plusz Forma 1 majd jövőre. Szóval annyira nem tűnik fontosnak a 100Hz persze kérdés játékoknál (PS3) számít e valamit?

    Médialejátszója nem izgat PC-ről menne minden, input lag nem tudom mekkora de csak nem vészes ha esetleg játszani is óhajtanék rajta PC-ről. :)

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Aktív témák