Hirdetés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Pier25 #84 üzenetére

    A HDMI-t a gép összekötésével gondoltam,de ha csak képet vissz át akkor nem jó azt hittem hangot is,mert a gépet sehogysem tudom rákotni az erősítőmre ugy hogy 5.1-ben szoljon.

    Talán az új ATi HD sorozatú videókártyáknál van az, hogy átviszi az már a hangot is, ha jól tudom. De a DVI-HDMI kábeles összekötésnél ez nem fog működni, ha jól tudom az ATi-nak saját spéci átalakítója van, ami csak hozzá jó.

    Az erősítőmen nincs külön csatornás bemenet csak koax vagy optikai az 5.1-hez a gépen meg nincsenek ezek csak külön csatornás!

    Milyen hangkártyád van? A legtöbb alaplapi hangkártyán is van optikai kimenet már.

    Különböző oldalakon megnéztem a LC2RR árait (olscóbbat.hu,árukereső.hu).És hogy van az hogy a legjobb ár 260 a legrosszab egy másik üzletben már 446!Hogyan lehet ekkora különbség?

    Egyszerű üzleti modell. Ha például raktáron van neki az adott típus, akkor előfordulhat, hogy az adott piaci ár már a beszerzési ár alá ment, tehát egyszerűen drágábban vette meg a bolt, mint amiért mostanság a többség árulja. Vannak boltok, akik ilyenkor nem csökkentik az árat, reménykednek, hátha valakire sikerül rásózni a régi árért. Az is elképzelhető, hogy egész egyszerűen nem frissitik a kifutó típus árát, nem csökkentik, mivel úgysem fogja senki sem keresni már, a rendszerben meg még benne maradt a régi árral...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák