Hirdetés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Misike #287 üzenetére

    A Sony nem nagyon gyárt 37''-os TV-t, illetve jön a FullHD-s KDL-37D3500, ha jól tudom, de az nem játszik itt.

    Lent említettem a KDL-32D3000-et, ha kicsivel kisebb képméret nem zavaró, akkor nagyon jó választás lehet, mert TV nézésre tényleg nagyon jó képjavító technológiával rendelkezik.

    Amit még említettem, az a Samsung LE-37R81 (HD, nincs DVB-T), LE-37R88-a (HD, DVB-T tunerrel), illetve az LE-37M86 (FullHD, DVB-T tunerrel). Philpsből pedig a 37PFL5322 (HD felbontás, nincs DVB-T), vagy a 37PFL7662D (FullHD, DVB-T tunerrel).

    A fullHD modelleket azért írtam ide, mert végülis egy Samu LE-37R88 és egy LE-37M86 között már ''viszonylag'' kicsi az árdifferencia (~280e Ft vs. ~330e Ft).

    Ha a Sony érdekel, mindenképpen javaslom, hogy nézz el egy Sony szalonba. Nem vagyok Sony rajongó, de aláírom, hogy én eddig abban a két Sony szalonban találkoztam a legkészségesebb eladókkal, ahol eddig jártam. A MM, EW, Saturn és társai szintű boltokhoz képest kellemes meglepetés volt az, hogy még egy általam hozott DVD-t is simán berakták (sőt, ők ajánlották fel!), hogy nézzem meg a képminőséget, megengedték, hogy rákössem a laptopomat a TV-re, stb.

    [Szerkesztve]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák