Hirdetés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    hcs57:

    Olcsó belépő szintű modell. Ha PC-re akarod rákötni, akkor pozitív, tudja, gond nélkül. Amúgy komoly baja nincs, de persze tény, hogy egy magasabb kategóriás TV (Pana TX-32LX80, Samu LE-32A55x, A65x) jobb képet nyújt nála, csak persze annyival drágábbak is.

    Kobor:

    A Samsung sf. most veszik meg, ami TV-re kitünő, de játszani pocsék...

    Ezt légyszi értelmezd, mert nekem nem sikerült. :F

    Kérlek mondjatok valami támpontot.

    Milyen árban gondolkodsz? Ha max. 110e Ft, akkor a két felsorolt TV széria adott (samu LE-32S8x, és LG 32LC4x/LC5x). A Samunak egy fokkal jobb a feketéje, talán ennyi előnye van.

    Kicsivel drágábban van LG 32LG3000 (~125-130e Ft), illetve LE-32A43x (~130-135e Ft), ezek már idei modellek, egy fokkal jobbak, mint az elődeik.

    keszegduda:

    Az A421-est még nem láttam, nem tudom mi lehet, lehet, hogy még az A43x-nél is gyengébb panelt raknak bele? :F
    Az A45x és az A43x között tudtom szerint az a fő különbség, hogy az A450-esekbe egy fokkal jobb panel kerül.

    Amúgy általános használatra jó kis TV-k, itt írtam a 40"-os A45x-ről.

    kerdezke:

    Én sem igazán értem a kérdésed. Az LE-40A656 úgy kb. oda-vissza veri a másik két, egy generációval öregebb vetélytársat, tehát nem tudom, miért merült fel a kérdés egyáltalán. :F

    Ha mindenáron a játék a lényeg, akkor még a Sony KDL-40W4000 is opció lehet, a HDTVTest oldalán kimérték, és eléggé dicsérték az input lagját (ebből a szempontból jobb a W4000-es Sony, mint az A656-os Samu).

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák