Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Itt az AOC új 280 Hz-es monitora

    ph A C27G2Z3 egy 27”-es és ívelt VA panelt használ Full HD felbontással, és tudásából nem hiányzik az Adaptive Sync sem.

  • Újabb Play mobil a Honortól

    ma Kínában bemutatta a Honor a Play 60 Plus készüléket, mely felénk később Lite vagy X-szériás telefonként jelenhet meg.

Új hozzászólás Aktív témák

  • bilimbalam

    tag

    válasz attiati #19412 üzenetére

    Én egész életemben bp-n éltem, de nem akartam tönkremenni abban hogy vegyek valami lepukkant lyukat annyi pénzért, amennyit a legtöbb honfitársunk egy élet alatt nem keres meg…
    Így én léptem az aggloba. Pedig jó sok évet laktam a belváros kellős közepén, de úgy hűdenagy előnyét nem tapasztaltam…..
    Persze a legkör kellemes volt, de már teljesen kihalt / prosztó emberekkel lett tele. Így könnyen elengedtem.
    Én most pl 1 év után árulom a lakást amit vettem. Nem érzem hogy kivitelezhetetlen dolog lenne. Egy megszokott albérletet sem adsz fel könnyen.
    De mintha Te még ezer éve vetted volna a kéglid mai szemmel aprópénzért. Ebben az esetben nyilván én sem költöznék ki. De manapság ez már nagyon más. Nem mindegy, hogy valaki 15M-ért vette a lakást, vagy 50-et kéne érte adnia…… :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák