Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ace Ventura

    addikt

    válasz Lipton #53972 üzenetére

    Köszönöm a részletes leírást!
    Már annyira elbizonytalanodtam, hogy újra elkezdtem nézegetni az olajradiátorokat..... 15K körül már lehet kapni 2000W teljesítmény körülieket. Azt nem tudom, hogy állandó fűtésre lehet-e használni őket, termosztát van-e bennük, mert a fürdőben télen 18 fok körüli hőmérséklet van, amit jó lenne 20 fölé vinni állandóra, és fürdéskor 23 legalább lehetne.
    Ventillátoros megoldásban nem gondolkodom egyáltalán.
    A NOBO paneleket néztem még, de szerintem csak design-ban tér el egy sima olajradiátortól.Fogyasztás+teljesítmény ugyanott lenne. Esztétikát most nem nézem.
    Villanyszerelés rendben. 1.5-es rézvezetékek lettek behúzva tavaly, azzal nincs gond.

    Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

Új hozzászólás Aktív témák