Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz macilaci78 #132678 üzenetére

    Ez nagyon hasznos köszönöm a linkeket! :R
    Hát a konyhába nem szívesen vinném mivel a kapcsoló akkor nagyon távol lenne, a konyha jobbra van a fürdőszobától, a fürdőszoba mellett. A fürdőszoba ajtaja az "étkező"-vel aposztrofált helyiségből nyílik amit egybenyitottam a nappalival. De lehet te is az "étkező"-re gondoltál csak konyhának gondoltad. A fürdőszoba villanykapcsolója is ott van a fürdőszoba bejárata mellett, amellé tenném a ledcsík kapcsolóját is. Ha meg már ez a helyzet, lehet a fürdőszoba mennyezeti ledjét (merthogy terveznék a fürdőszoba mennyezetére is ledet) is errefelé hoznám el csak a plafonon mondjuk és mindkettő külön tápról menne, de a tápot egy helyre raknám arra apolcra amit oda terveznék az "étkező"-be.
    Link az alaprajzhoz.
    Ezen kommentekkel bejelöltem én hogy képzelném és a tápot meg feltenném oda egy egyenes polcra.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák