Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    Sziasztok. Kicsit elakadtam. Az egyik anya(bal legszéle középen) nagyon rá van rohadva a mentre és nem moccan. Inkább a csavar szár mocorog kicsit ha visszafelé tekerem (befelé). Van valami tippetek? Kalapáccsal esetleg erősebben ütögessem? És a végén még el is kellene fordítanom az alaplapot, hogy a csavarok a felette a képen is látható lyukakhoz essenek ugye? Jelenleg amúgy meg se nyikkan. Teljesen szilárdan tartja magát. De az egy csavar miatt is gondolom. Meg nem jönnek ki az érzékelők sem. Ezeket ugye esetemben levághatom nyugodtan, mert úgyse kerül vissza semmi. Elég zavaróak ott középen :D (meg az szívás, hogy a racsnis kulcs, ami itt van használhatatlan, mert nem megy rá elég mélyen a csavarra... így villáskulccsal moccantgatom. azt próbáltam már, hogy ráteszem a villáskulcsot és ütögetem kalapáccsal a végét a kulcsnak, de nem engedett eddig, de nagyon erősen eddig nem mertem ütlegelni :DDD )

    Az ékszakaiban tényleg nem volt áram tegnap jól mértem. Azért nem, mert még egy külön kismegszakító(ugye ezt nevezik így?) még le volt kapcsolva. Ez egy másfajta régi kapcsoló(a fekete), ami fordítva van lekapcsolva. Ha ezt átkapcsoltam, akkor megtaláltam a fázist. Ma már fázisceruzám is volt. Aztán ezt is és a mérőt is lekapcsoltam. Fázis ceruzáztam, semmi nem volt. És kikötöttem. Majd leszigszalagoztam őket. De ekkor sem értem a fémhez. Csak hogy bizonyítsam óvatosságom :D Amúgy egy réteg szigetelő szalag is megvéd már?

    [ Szerkesztve ]

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák