Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moma

    őstag

    Hú sketchifun nagyon köszi! :R Tényleg nagyon értékelem :K

    Közben beszéltem amúgy az ELMŰvel és úgy van, hogy ha van áram a nappaliban és ha fent van az éjszakai villanyóra, akkor lehetetlen, hogy az éjszakaiban ne legyen áram. Szóval lekapcsolni csak együtt tudják a kettőt, az éjszakit csak úgy tudják lekacsolni, ha viszik a mérőt is. (feltéve, hogy nincs valami fura hiba)

    És a lakás közelében van séta távban az orczy alkatrészbolt, ami holnap reggel nyolckor nyit, ami azt jeleni, hogy munka előtt akár arra mehetnék :DDD

    Mi lenne, ha este lekapcsolnám a villanyórát. Kikötném a hálózatból a bojlert. Leszigetelőszallagoznám a kábel végeket.(ha jól értem itt ezzel biztonságban lennék) Kiszerelném a közepét és tennék fel képet és megnézném én is. És akkor kitaláljuk, hogy lesz e szerelés. És ha lesz, akkor holnap reggel megveszem az alkatrészeket. De az elektromos részt nem én kötöm majd be egyedül.

    Ha meg nem néz ki jól belül, akkor nézek egy használtat. És ha lesz még sketchifun időd, kedved, akkor megcsináljuk a cserét.

    Vagy ez a kikötés is túl sok lenne nekem? Konnektorokat szereltem cseréltem már.

    we all deserve a bit of luck.

Új hozzászólás Aktív témák