Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz TeeJay #6705 üzenetére

    Hát nem tudom ki,h feszegeti,azért nem kell annyira erősen,de lehet sérülékenyebb az usb2 micro B,bár ahhoz,h beletörjön,azért meg kell erőszakolni...
    Mondom nagy többsége külső usb2-eseknek mini B, micro fajta jóval ritkább,talán csak wd-nél volt ilyen. :F Tápellátás szerintem nem gond,én 3 tányéros usb3-as MP-m is simán elmegy,felpörög még régebbi gépek usb2 portjába dugva is egy usb3 microB kábellel,kipróbáltam. :K Aztán,h Elements milyen ilyen téren,passz...,nem is volt-nem is lesz ilyenem,de még csak haveri körbe se tudok senkit. :K
    Nem tudom mennyi lesz 1 TB SE usb3-mal,ha azzal veszed,de MP 22-23k,szal,ha nem sokkal olcsóbb,inkább egy olyat vegyél.
    V e fentebb említett ütésállók vmelyikét,ha meg tutifix tápellátás kell,biztos-ami biztos alapon,akkor Transcendekhez adnak usb tápkábelt plusszba,v a legújabb 25 H3P,A3 típusok usb Y kábelesek.
    Ezekbe is ált.Samsung,Toshiba hdd-k vannak (25H3P-be wd),de samu 2,5" hdd-i szerintem jók,hibás darabok úgyanúgy kifoghatók többinél is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák