Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • riszter

    senior tag

    válasz Alex91 #1449 üzenetére

    Igen, tudom, hogy az elött kellett volna, de akkor még nem ismertem ezt a problémát, ill. akkor még tökéletesen müködött a passport!!
    Épp ez a vicces, hogy nincsenek mkv fájljaim... :(
    És nem tudom miért tesz úgy az xp hogy ha kijelölök egy mappát -pl. mem.kártya képek áthelyezése- és egy sima .gif fájlnál (ami nem nagyobb,mint 4gb) áll meg és jön a hibaüzenet, hogy a fájl sérült...nem található a szekció...stb... és nem ugrik tovább a következő fájlra, nem folytatja az áthelyezést, hanem puff, ennyi, másolás vége!!! Én meg keresgélhetek, nézegethetek mint a marha, hogy a hibaüzenetig mely képek mentek át sikeresen, hol állt meg, honnét próbálkozzak újra hogy egy képet ne másoljak át 5x!! :(((

    Nagyon mérges vagyok rá, meg magamra hogy mi a fenének nem dvd-re másoltam ki inkább az egészet, azzal nem lenne gond! Most meg a sok évnyi fotókkal, videókkal bukok! :(

    A vista nem csinált ilyet, az ha nem tudott valami fájlt másolni átugrott a következőre, aztán kit érdekel ha az 7000 fényképből nem másol át 20-at!

    Nem tudsz esetleg valami programot ami megkeresné ezeket a "hibás" fájlokat a mappák között és azokat kivéve tudnám másolni az egészet?

    [ Szerkesztve ]

    Vivere militare est

Új hozzászólás Aktív témák