Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz oszkarfincs #11968 üzenetére

    Hát lehet stabilabb rögzítésű 3,5" a normál usb3 B csati , a legtöbb mobilracken, v más gyári kompakton van, de h kiszakodjon stb., ahhoz meg kell..., mint mondtam, de túl gyakori ki-be dugdosás hatására lehet benn némi igazság, tehát hosszútávon max rajtahagyod, v ha aggaszt vegyél mobilracket, már csak alauház miatt is. :K
    Azt mondtam én is, h fentebb említett ok miatt Passportokban 3 tányéros WD10TPVT van, új WD10JPVT abban jobb, h vékonyabb, szekvenciális írás-olvasásban gyorsabb, de előbbi is megbízható, bevált db, nekem is Passportomban az van, több mint 2 éve nyúzom, eddig minden ok. :)
    Amit lentebb belinkeltél, az uaz a 2. generációs usb3 Passport (nekem 1 .generációs van micoB csatival, ami ráadásul NYÁK-ra integrált, de azzal sincs semmi gond, ) csak színben eltérő - fekete, ezüst - utóbbi talán jobban néz ki, divatosabb.( itt talász fotókat róluk), max csak ezen okból drágább egyes helyeken, de nem mindenhol :N

    Ha meg frissebb db kell és nincs szükséged progikra, titkosításra stb., vedd meg az új 2 tányáros WD10JPVT-t és hozzá egy 2,5" alu usb3-as mobilracket (topicja)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák