Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Luxus_Dreyer #19397 üzenetére

    Igen, mondjuk az már a legelején kb. világos volt, hogy a build upgrade okozhatta a problémát. Persze normál esetben ilyennek nem lenne szabad előfordulnia és a fentebb végigpróbált módszereknek is eredményesnek kellett volna lennie. Viszont, ha OS szinten vannak ennyire összekuszálódva a dolgok, akkor azzal nem nagyon lehet mit kezdeni.

    Amúgy nálam korábban a 10 TH1 —► TH2, illetve nemrég a 8.1 —► 10 TH2 upgrade-nél sem volt ilyen probléma. De még az Insider verzióknál sem tapasztaltam ilyesmit, igaz ott a 14388-as build volt, amit utoljára próbáltam. Valamint az RS1-et most kivételesen tiszta telepítéssel tettem fel, de első csatlakoztatáskor telepítette az eszközillesztőket és utána működött rendesen mindegyik külső HDD. Igaz, függhet az adott hardveres / szoftveres környezettől is, illetve egy belakott rendszernél nem járható út az állandó tiszta telepítés sem. Viszont, ha van rá mód, akkor lehet érdemes lenne megpróbálni, mert a topikjában is többen beszámoltak róla, hogy utána megszűntek bizonyos rejtélyes hibák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák