Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz King Unique #11550 üzenetére

    Házimozi, médialejátszó témában eléggé otthon vagyok, többnyire ezekben a topikokban is mozgok itt a PH-n. (nameg hifiben :) ) De sem én nem tapasztaltam akadozást sem-nem hallottam a topiktársaktól ilyesmit. Nálam is vannak komoly bitrátájú filmek (nem egy, nem kettő) USB-s vinyón, pl. 2db BD50-re férő film 45mb/s bitsebességgel, de ezek sem akadnak.

    Ezt írtad:

    "Nagyobb áramfelvétű (hitachi,toshiba) vinyó,normál,névlegesnél is karcsúbb áramot tudó usb portnál (pl TV) lehet cumi"

    "másrészt meg elsődlegesen adathordozásra,tárolásra valók külső vinyók pc,noti,mac stb. közt,nem pedig médiaeszközökhöz,az abból adódó inkompatibilitás,nem kielégítő működés nem is annyira róható fel hibának,mert nem is arra valók..."

    Ha lehet cumi akkor miért hagyjuk meg a hibalehetőséget? Júzer vinyót megvesz, hazavisz, pont nagyobb áramfelvételű vinyója, vagy karcsúbb áramot tudó eszköze van és megszopja. Én mérges lennék. Ki kell zárni az ilyet.

    Az, hogy elsődlegesen adattárolásra valók nem releváns, mert ha az ember médialejátszáshoz veszi, akkor azoknak a követelményeknek kell megfelelniük a vinyóknak.

    [ Szerkesztve ]

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Új hozzászólás Aktív témák