Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz King Unique #1745 üzenetére

    Semmi gond, én sem tudok azonnal reagálni, hálás vagyok így is h segítesz :R

    Csináltam egy rövidke tesztet különböző (de nagy méretű) filmanyagok másolásáról:

    4 gigás .mkv filmanyag másolása: 30 és 50 mb/s között (az első másodperctől a legvégéig)

    12 gigás .mkv filmanyag másolása: 40 mb/sec (és már az első másodpercben ennyit mutatott)

    10 gigás .mkv (konkrétan a vasárnapi F1-es futam) végig 60 mb/sec

    11 gigás .mkv filmanyag másolása 105 mb/sec (az első másodperctől az utolsóig ennyi)

    46 gigás tömörítetlen .m2ts filmanyag másolása: 108-110 mb/sec (első másodperctől)

    38 gigás .ISO képfájl másolása:105 108 mb (első másodperctől az utolsóig)

    Ezeket tehát RED-ről másoltam Hitachira.
    Érdekesség hogy az első három anyagot amikor SSD-ről másoltam Hitachira, akkor megvolt a 108-110-es tempó, ahogy az utolsó három esetében :U paradoxon :D

    Próbáltam TC-vel is, de ott sem tapasztaltam változást.
    USB 3.0 és sata kábelt is cseréltem semmi változás. (illetve akkor 110 mb/sec-ről indul, majd néhány másodperc után beáll ugyanarra mint előtte).

    Két lehetőség maradt még, leformázni a Red-et, de az most eléggé fájdalmas lenne, illetve egy másik OS-en kipróbálni.

    Számomra felfoghatatlan tényleg :N

    batagy - nem használok wifi adaptert, csak egy router van a szobában :)

    [ Szerkesztve ]

  • zsombor22

    aktív tag

    válasz King Unique #1745 üzenetére

    Az aljához nem adtak,de nem is kell mert két oldalt van két műanyag fül amibe bepattan és meg se mozdul stabil.
    Ami tetszett még,hogy adtak hozzá 4 db öntapadós gumi lábat,ami rezgéscsillapító és nem karcolódik össze az alu ház.
    Megnéztem egy filmet és egyáltalán nem melegszik a ház.

    Asus Rog Strix Z790-F Gaming Wifi,I9-13900KS,Arctic LF III 420 A-RGB,G.SKILL Trident Z5 RGB 96 DDR5 6400MHz,Zotac 4090 Trinity OC ,2db Samsung 970 EVO Plus 2TB,Corsair HX1200 80+ platinum,Cosmos C700P,Keychron Q1,Q2,Q5, Razer Mamba Elite Logitech G305,G402,G502,Samsung Odyssey G7 240Hz

Új hozzászólás Aktív témák