Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz kcsa #71956 üzenetére

    Nem pofátlan. Inkább a sok ingyen élő (köztük a magyarok is), akik vagy nem értenek a külföldi rendelésekhez, vagy azt hiszik 10 dollárért 100 dolláros minőséget kapnak és már egy minimális karcnál is dispute-ot nyitnak. És igen, rengeteg ilyen eset van. Én már lassan kezdem megérteni a kicsi kínaiak álláspontját. Természetesen őket sem kell félteni. Lásd csak 2db dispute-ot kell nyitnom. Baseus (15-18USD) tempered glass-t küldtek a Nillkin (22-29USD) helyett. A Nillkin ráadásul fele olyan vékony, de nanotechnológiás, ezért ilyen drága. No meg nem is magamnak rendeltem, szóval duplán szívás. A másik meg egy Nillkin tok, amiről 1 hét után válik le a borítós de igen durván. Ergo hamis termék és nem Nillkin. És ez sem nekem jött...

    Mind a két fél hibás/trükközik. A kínai mézes-mázas szöveggel és nem létező tulajdonságokkal ruházza fel az eladni kívánt cuccot (aminek 100%-os valóságtartalmát csak a hülyék veszik be...). Míg a másik oldalon a vevő (és itt nem a körültekintő és nem mindig a legolcsóbbat/leggyanúsabbat vadászót értem) az itthoni árhoz képest töredékért beszerzett és esetleg minőségileg arányaival annyival rosszabb termékből vissza akarja szerezni a pénze egy részét.

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák