Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csgkv

    újonc

    Minideal garancia témakörében tanulságul:
    Doogee telefont (dg150) rendeltünk még tavaly. A paypal védelem határán érkezett meg (a vámkezelés már elindult), sajnos mire kipróbáltam a telefont, már lejárt. Nagy valószínűséggel hibás telefont kaptam. Csak egyszer tudtam feltölteni, mert a következőre már nem reagált, egy darabkája ki is esett a burkolatból, és amint többen is írták, ezen sem volt semmi szilikonvédelem (jóllehet maga a minideal IP67 jelzést adott rá, tehát már itt csúsztatott). Leveleztünk, visszaküldtem, ahogy kérték, aksistul, csak a telefont. Majd újabb levélváltások, hogy az alaplapot kell cserélni és erre nincs garancia, de ha fizetek, megcsinálják. Választhattam, hogy bukom az egész telót, vagy reménykedem, végül kevesebb összegben egyeztünk meg. Tegnap meg is érkezett a telefon. Akkumulátor és hátlap nélkül... :( A kérdésre a válasz az volt, hogy ők azért nem küldték, mert én sem küldtem el... Elindítottuk a paypal reklamációt, hogy legalább ez a "javítási költség" ne vesszen el, ez most még folyamatban van. A Minideal megbukott a teszten, nem tudnám innentől megbízható boltnak minősíteni, nem merek, de nem is akarok tőlük most már egyáltalán semrmit rendelni. Ha Vatera típusú bolt lenne, egy nagy negatívot adnék, így viszont maradt a megosztás mások okulására (de ha tud valaki jobbat, ne tartsa meg magának!).

Új hozzászólás Aktív témák