Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz Dominó85 #32049 üzenetére

    Hát igen... az ali-n vannak érdekes dolgok én már nem nagyon lepődök meg...

    Most pl. van egy olyan "esetem", hogy SG-vel kértem, kaptam egy CN-es trackinget (ami nem is feltétlenül probléma, mostanában jó időket fut), erre diszkréten rákérdeztem, hogy-hogy CN, és nem SG, erre most meg ali-n áthúzva van a CN és van egy NL-es trackingem...
    (terméklapon SG-CH-SE-EMS-DHL opciók voltak)
    Pláne az egészbe, hogy azt írja a http://www.tnt.com weboldalán tudom követni...
    "you can track your order from TNT's website with your tracking number."

    Persze mivel még friss a rendelés nem él a szám, de kérdés akkor ezt most futárral adta fel!? O.o
    1. jó lenne, ha futárgyorsasággal jönne, de reménykednék a tréfa nélküli csomagnak, de ha ez most futár, akkor tuti +30% lesz... (persze mindig belekalkulálom, de ha nem sürgős, megoldom lassúpostával és akkor még esély is van, hogy átcsúszik)
    2. mivel RSxxxxxxxxxNL a TN formátuma, így tudtommal ez postai csomag és nem futár, mivel a futár-os TN-ek más formátumúak... általában csak szám, vagy 1-2betű és számok, abba nem szokott országjelzés lenni, ha jól emlékszem!

    Rákerestem itt NL-es postra, de nem lettem sokkal okosabb, itt is csak 1 "veszekedést" találtam, hogy most az NL-es csomagot a posta vagy a TNT futár hozza-e!? Szerintem posta, a RSxxxxxxxxxNL formátum miatt (mivel az R=Registered, az S és az xxxxxxxxx az random számok-betűk, az utolsó 2betű meg az országkód)

    Így esetleg aki mostanában vagy régebben volt dolga NL-es csomaggal tudna valami bíztatót írni ezügybe!?
    (mármint hogy ezt is a posta szállítja és nem futár... ha futárral szerettem volna - úgy rendeltem volna)

    Mondjuk azért is kötve hiszem, hogy futár, mivel annyi lenne a futárdíja, mint maga a termék...

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák