Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZozzHUN

    addikt

    Jelentem előre lépés tőrtént a Paypal dispute-claim ügyemben. Paypal átnézte és úgy döntött, hogy küldjem vissza a telefonom és akkor visszakapom a pénzem. Csak azt "kicsi" tényezőt felejtették el a dologból, hogy fizettem 10.360Ft ÁFÁt (Szövegesen is leírtam, képet is küldtem a vámhatározatról). Azt persze senki nem fogja megtéríteni. Rohadtul örülök neki. Javaslom kerüljétek el a TinyDeal-t messziről, mert még egy ilyen sunyi, undorító bandával nem találkoztam. Egyértelmű hibákat produkál a telefonom (IPS helyett TN paneles a telefon...), egyértelmű bizonyítékot adtam róla (nem nehéz videót csinálni róla...), és mégis 1500-3000Ft-tal akar kiengesztelni. Paypal-lal is kitörölhetem a s*ggem. Fizethetek plusz 2805Ft-ot, hogy visszaküldjem a telefont, szóval összesen bukok az egészen 13.165Ft-ot. (+boríték ára, postához az út, stb stb...). Legyen tanúlságos eme történet azok számára akik kínából vesznek telefont, mert lehet annál is jobban megszívni, mint hogy vámolják a telefont.

    Ed3r_X_:

    Arra gondoltam, hogy refundolom a 159.99$-et, majd bagóért eladom itthon a telót TN panelesként. Aztán rendelek máshonnan. Mondjuk nem rossz ötlet, felrakom annyival kevesebbért, hátha kell valakinek :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák