Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steewcv65

    őstag

    Az előttem szoloknak igazuk van részben...Hiszen a profi gyártási technológiája és fokozása nagyon meghatározza a hoelvezetest!Viszont a gyártók részéről meg az,hogy nem mernek megadni egy tdp értéket az nagyon gáz!Nem bíznak a termékükben?Nem tették fel meropadra? Amúgy szerintem mérték ők is , de valamiért nem merik vállalni.Erre az is a bizonyíték,de csak a be quiet márkánál merem kijelenteni, hogy írtam nekik, hogy a 280-as aio az ő leghuteseihez milyen teljesítménnyel rendelkezik.Irtam a magyar illetve az angol supportok fele is és nulla választ kaptam az elmúlt két hónapban a kérdésére..... :)) Ez igaz volt az arcticra is, de más kérdéseimre közben meg tudták valaszolni :C :W :DD .Ezt a kérdést feltettem az ek-nak is és tőlük kaptam választ!Ek 360 basicre Átlagban 300-320w írták, de procitol függően ez lehet akár 350w is :C .

    #MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

Új hozzászólás Aktív témák