Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Na beneveztem én is egy alzás Oasis-re. Tényleg nagyon top, a képernyője első osztályú. Viszont a reklámmentesítéstől nem véletlenül fáztam, kereken 50 percig kellett chatelnem, kb, 8 (!) canIhelpyousir kollégát kapcsoltak, mire az utolsó végre képes volt megoldani a problémát. Ráadásul valahol középtájon az egyik arc szépen el akart terelni engem a fizetős megoldás felé, ahol magam tudom eltávolítani a reklámokat (persze miután kifizettem a díját). Azt szépen lepattintottam azzal, hogy nálam ugyan ilyen menüpont nincs is. ;]

    De nem hiába dolgozom már 10 éve multinál, engem semmilyen indiai szupportos nem tud kétvállra fektetni. :D

    Viszont végül a két vásárolt basic kindle 10-ből az egyiknél elálltam a vásárlástól. Attól, amelyiknek nagyon fehér volt a háttérvilágítása. Teszteltem, és éjszaka nagyon kellemetlen volt olvasni. Itt viszont le a kalappal az Amazon előtt, nagyon profi az elállási folyamat, menüből választasz ki mindent, ad neked egy vonalkódot, amit kinyomtatva rá kell ragasztani a csomagra. A legközelebbi postahivatalban tök ingyen feladtam, 1 nappal később az Amazon már értesült is arról, hogy feladtam, és már vissza is utalták a pénzt. Pedig a csomagot még tutira nem kapták meg!

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák