Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nebancsa

    senior tag

    válasz dzsi23 #33134 üzenetére

    Mi a véleményem a PRX-ről? Egy hetes hordás után már kezdem érteni mi ez a magasztalás a San Martin körül. Az előző órámon nem látszott hogy annyira minőségi lenne, ennél azért igen. A polírós részek nagyon szépek, tényleg tükrösek. A élek határozottan szépen kidolgozottak, a szíj is teljesen rendben van. Mindennapi órának szántam, de túl szép és csillogó ahhoz, a számlap is nagyon vonzza a tekinteteket, így marad ünneplősnek. A szerkezete neked nem tetszene, mert nincs dátum ablak, de az dátumállító pozíciót benn hagyták, engem mondjuk ez nem zavar. Érdekes hogy van jó pár nh szerkezetes órám, de egyiknél sem tapasztaltam azt hogy megmozgatom a kezem és a rotor pörgését több másodpercig hallom pörögni. Ez a kínai szerkezetekre jellemző, lehet az van benne? :)
    A tesztekben kihozzák hogy a szíj élei nagyon élesek, ez igaz szinte borotválni lehetne vele, de ennek ellenére hordáskor semmi kellemetlen érzésem nincs. Sőt fémszíjas óráim közül ennek a hordása a legkényelmesebb, gyakorlatilag észre sem veszem hogy rajtam van.
    Összességében pozitív a véleményem, talán a hátlapon egy kis glavír elférne.

Új hozzászólás Aktív témák