Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scream007

    őstag

    válasz #16741888 #786 üzenetére

    Annyi orsó volt nem tudtam választani :DDD :C , így inkább hagytama választás kérdését a HIT-re.
    Sajna szombaton tudunk oda is menni előre látom ott is tömegnyomor lesz :(
    Hihetetlen mennyien voltak, kár hogy a spro orsókat csak kérésre lehetett elkérni onnana pult mögül valahogy picit elvitte a kedvem a vásálástól f***nak van kedve egyesével elkéregetni mindet megízlelni megtekergetni meg minden, amikor közbe ott a tumultus, lökdösnek.stb. De amugy félelmet mennyi noname márka volt is 2-3-4-5 golyós orsók és 3-4eért adták őket, jópár szimpatikus volt, de azért belegondoltam hogy mégis csak noname márkák, Egy Spro DAM biztos jobb, azok meg kinn lesznek a HIT-en is és ott minden cumo ki lesz állítva és meg lehet nézni saját kézbe :B
    Amugy az az autóelhúzás nem volt semmi, nem mertem beállni a sorba nehogy beégjek, attól független hogy valszeg sikerült volna a mostani gyúrás miatt :C
    Végül vettem mézes kukoricát beszélgettem egy csókával adott valami német 3xx oldalas katalógust csak ugy promocióból hogy onnan lehet rendelni bármit :Y
    Meg 300mes zsincsit, igaz ebből is annyi volt, vettem valami kommersz damylt megin :DD
    Amugy az az új zsinór ami 25ös 9.4et bír elég hihetetlen :Y

    Amugy az úőszózástól nagyon elment a kedvem látbva hoyg a legocskább úszó is 300ft :Y , és nem ritka azv 5-800 netán 1000-1500as példány se, és picit túldobom a fára akkor úgy eltörik a fogpiszkáló antennája aztán kuka :( , még szerencsére én bevásároltam régen van vagy 20db meg Újpesten ismerek egy csókát akinél azért még mindig van 150é is. ;)
    Klassz dolgo a Clarusso kérdés gyakorlatban is ilyne jó e, de amikor akadót fogsz akkor kezdj vetkőzni hogy ússzál érte mert olyan drága. :DD :C
    Viszont a linken ott vana dinsmore sörét azt viszont csak ajánlani tom, 3 éve ilyet használók és nagyon zsír és nem drága, köremmel simán szét lehet nyitni ;)

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

Új hozzászólás Aktív témák