Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joe979

    aktív tag

    válasz csƵ #21972 üzenetére

    Az lehet , viszont önmagában ez nem válasz rá. Pár pickeren amin végigmentem, egynél sem éreztm azt, nyugodtan beletudok csimpaszkodni a botba. Valahogy egyiknél sem mertem igazán meghúzni, ha úgy adódott. nagyon szerettem, a Spro Inspiration pickert. Addig a pontig, míg el nem mentem bányatóa, jelen esetben az Aranypikkelyre és 2kilós tokok alatt azt éreztem elfogy a bot, nem olyan ütemben zajlik a dolog, ahogyan szeretném. A hirtelen letöréseket, irány váltásokat nem tudta lekövetni a bot, sőt a red arc sem. Túl darabosnak éreztem hozzá ... Lehet pont kifogtam egy szart belőle, de el is adtam, nem tököltem vele tovább.Ilyen pecánál hátránynak éreztem az elég hosszú mikróféket. A Maver Reactorlite 9' es bottal, ami a 40- 50 ropis Prestonokkal van partiba, azt se éreztem hű de nagy cuccnak.Szerettem, mert extra volt. 110gr volt mérlegen az egész bot 3spiccel :) Rejszolni, gyűjteménybe jobb mint pecázni vele :D Ez a pillantok alatt C-be ugró blank nagyon nem jött be. Hallottam olyat is, sokan ezért váltottak a Shimikről erre, mert versenyeken érezhetően gyorsabbak fárasztás alatt .És akár egy két perccel is rövidebb lehet a kimenetel, és ott ez igazán számít. mindegy én nem tapasztaltam ilyet. Van egy rossz szokásom is. Szeretem ha fárasztáskor túl nyűlik a bot vége, biztonságosabbnak érezem így a fárasztást. Sok bot ez miatt esett ki nálam. Jó esetben, alkarom végéig értek és ennyi . De próba miatt kipróbáltam az Eurostar Grapho Devilt, Et Picker bladet, és egyik bot sem adta azt érzetét, hogy nyugodtan bele lehet állni a botba. Nem tudom ki hogyan van ezzel , de szerintem az ember innen tudja, hogy talált magának egy jó cuccot ..... Sajnos , lenne még pár bot, amit tesztelnék, de sem időm, se ismerős körökben nincs senkinek sem. Újjrakra már nem költök, pedig nagyon tetszett szárazon boltban, a Daiwa Windcast, nem az új hanem a régi, az kicsivel lágyabb és kicsivel vastagabb blankos. Az új is pokolian bejött , de ez már vékonyabb , és mégis vastagabb falú lett, kis méregzsák bot :) . Valamint a Yank n Bank is szimpi.
    Már nem tudom , hogy azért mert öregszem, de valahogy mostanában nagyon elmentek a mostani botok ebbe az irányba. Vagy az ultralight vonal megy, vagy ezek a feszes kis dögök, vagy a heavy , de az meg magyar betegség :)

    Szissz

Új hozzászólás Aktív témák