Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • [amne]

    senior tag

    Hali! Nekem is két vinyóm van az egyik egy régi Seagate 4,3-as ez nem melegszik annyira de mivel eddig úgy volt mint neked, tehát egy másik vinyó közelében (Maxtor 20) ezért mind kettő forrósodott rendesen. Én a kovetkezőképen oldottam meg a problémát: Vettem mindkettőhöz olyan keretet amivel 5,25-ös baybe lehet rakni őket. 1000 Ft volt a két darab. 4 5,25-ös helyem van, felső kettő foglalt olvasó és író miatt, ezért maradt az alsó két hely. Mivel nagyobb a hely mint a vinyók vastagsága ezért most van közöttük egy olyan 0,5-1 centis hely ahol mozoghatna a levegő ha valami mozgatná. Így is elég forró maradt. Gondoltam berakok valami ventit, de nem nagyon akartam X db 4 vagy 6 centissel kezdeni ezért inkább lyukakat fúrtam a takaró lapra és mögé beraktam egy 8 centis táp ventit, elé már csak egy szép ventirács kell és kész is. Nem mértem pontos számokat, de amíg első két állapotában kellemetlen volt megfoni a vinyókat olyan forrók voltak, most már csak langyosak akkor is ha megy az adatmozgatás. Remélem valamennyit tudtam segíteni.

Aktív témák