Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz vallas #196361 üzenetére

    amiket írtál azon kívül
    -szőlőcukor(szinte mindig jól jön tök mindegy milyen az intenzitás fáradásnál leeshet-le is esik a vércukor)
    -Energiaszelet(zabszeletek, müzliszeletek amit jobban birsz)
    -Szendvicsek,esetleg pl fasirt.tehát valami hagyományos rendes étel
    (hagyományos kaja a legjobb.a géleket hagyjuk meg Valter Atinak)
    -Ragtapasz-kötszer esetleg
    -Powerbank
    -ha eshet akkor:Pot poló zárható nejlonban +pót zárható nejlonok iratoknak,stb esőre..(DM-be kapható ilyen)
    -Kotegelő
    -Algoflex(vagy valami mas fajdalomcsillapito),gorcsoldó,hasfogó
    -Magnesi citrici(legjobb magnézium kiegészítő ha nem akarsz porozni, recpetre irható úgy még olcsó is)
    -szajmaszk
    -Lámpák(első-hátsó)
    -Defektjavito keszlet(tip-top)
    -labello
    -Nedves kendő (10 darabosak dm-ben kaphatóak elég az)
    -csengő. nagyon sokat fogsz előzni, sok a kerékpárúton kacsázó bámészkodó aki nem tud egyenesen menni, előzés előtt szerintem hasznos
    -fejetekre valamit ha sisakban akkor az alá valami sapit,vagy csak egy basaball sapit, a nap megüt onnantól szenvedés lesz minden percet tekerni..

    persze ezek hiányában is hozható a bkör, de ha valaki nagyon be akarja biztosítani magát akkor vigye,
    reggel 8kor indultok 20as átlaggal hát jó későn fogtok visszaérni mert szerintem 2-3 óránként mindenképp érdemes megállni akár negyed órára de kell a pihenés,stb..

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz vallas #196361 üzenetére

    Én (aki 3x megkerültem zasszonyosan, családosan) inkább azt mondom mi nem kell innen:4 kulacs (1-1 elég hisz mindenhol folyadékforrások mellett megy az út, közkúttól, bolton át puccos étteremig), sótabi, pár műzliszeleten túli kaja (előbbi zárójel). Ami kell az pénz, maszk, oltási igazolás, esőköpeny, melegebb (hosszú ujjú felső) esetleg fürdőruha és biztos világítás. Szerintem...

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák