Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #179483 üzenetére

    +1, szerintem kötelező kéne legyen már a fokozat kijelző. Soha nem értettem, hogy a gyártók (nem csak bringa alkatrészeknél, hanem mindenben ez van) miért hagynak le folyton az új termékekről olyan dolgokat, amik a régieken beváltak és hasznosak voltak. Gyakran az aktuális trendek győzedelmeskednek az ergonómia, praktikum fölött. Lásd.: tok nélkül használhatatlan üveg hátlapos mobilok, agyonvékonyított kompromisszumos laptopok, terepjárónak kinéző városi autók stb.

    A kormány tépéshez: szerencsére ezt én nem így szoktam meg, mászáskor törzsből tartom magam és a kormányt lazán fogom, ilyenkor nagyon ritkán kapaszkodok bele izomból. Viszont van amit én sem csinálok jól, az a becsatolva tekerés, az SPD húzást még gyakorolni kell, mert ugyan gyakran húzom is, de nem eleget, erre a múltkor 6030D ébresztett rá :D .

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • 6030D

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #179483 üzenetére

    Nem, mert a terep és az időjárás is változtatja a pulzust. Amúgy szerintem mindegy, hol a lánc, nem azért fogok annyin pörgetni, mert a 4-es lánckeréken van, hanem mert azt kívánja a helyzet. Felfelé ha elfogy, akkor meg mindegy, hogy látom, hogy nincs több vagy kattintok de nincs. :D
    Keresztbe váltás sem akkora démon, dh-n ugye ajánlott is a láncfeszesség miatt, utána ha beletekersz nem történik semmi, mire meg kiállva kell tekerni, úgyis kattintasz.

    jjeahh: üveglapos mobilt használhat-e üzletember, aki csak a zakó zsebébe teszi, meg az asztalra? Jobban néz ki, mint a műanyag? Tehát értelme van, csak nem mindenkinek. Mindennel így van, csak sokan mindent akarnak használni minden helyzetben.

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák