Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz pc360 #78994 üzenetére

    Amit te linkeltél (Hoss Deluxe), kb. 10 éves váz, és gyengébb mint a kinézett Reaction HPA. Itt lényeg azon van hogy ez egy high end alu váz, sok Carbon váz megirigyelné, mind súlyban, mind szilárdságban. Fox Foat 32-est használok évek óta, szerintem egy átütős teleszkópot nem fogsz tudni megcsavarni, 180mm-es tárcsától nagyobb nem kell rá, Ice-Tech-es XT-t kell venni, Deore 615/SLX/XT fékhez, és nem sok olyan helyzet lesz, ahol kevésnek érzed (nekem is csak egyszer volt, M8000-el, de ott igen elszámoltam a féktávot). Valahogy úgy érzem hogy ez már szőrszálhasogatás, mivel egy ilyen bringa egy alap beüzemelés után versenyképes, és bárminemű probléma nélkül dobogóra lehet vele állni.

    #78999 đension: Ez egy világ méretű népbutitás. Megnéztem pár műszaki cég honlapját, ahol már reggel elfogyott pár "olcsó" termék, a lényeg az volt hogy teljesen mindegy hogy mi, csak legyen mellette hogy -50%, és 100k alatt legyen. SSD-k, Régebbi kifutó szériás notebookok, TV-k, mind-mind elkeltek. Kerékpár fronton pedig a raktárban maradt, már nem kellendő/kifutó szériás cuccok árát nyomták le, pölö: 26"-os gumik. Tőlünk nyugatabbra annyiból korrektebbek hogy ott a kedvezmény, az tényleg kedvezmény, viszont csak a felhalmozott raktárkészlet ürítésére megfelelő.

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák